Dětské sny

Také jste měli v dětství sny o tom, že jste princové nebo princezny? Samozřejmě, že většina z nás ano. Dětské fantazii se meze nekladou! A tak každý hadr, který jsme potkali, byl nádhernou róbou, kterou jsme museli mít. Každý kout domova byl komnatou, kde princezna či princ měli nějaký úkol či schovaný poklad! Každou chvíli probíhala svatba mezi princem a princeznou na dětském hřišti. Ale zámek nebo hrad? Nikde!

Na dětském hřišti si samozřejmě děvčátka musela také hrát na princezny, i když chlapci se do tohoto trendu drželi vždy dále. Není úplně obtížné si představit, že kolotoč je naším hradem či zámkem ani v této době. Lidská fantazie si umí poradit s každou situací.

Protože víme, že děti oceňují podporu jejich fantastických nápadů, nacházíme, kupujeme a vyrábíme pro ně stále nové a nové hrady, domečky i malé kuchyňky.

Krásné věci se dají vyrobit i z lepenkových krabic. Například kuchyňské linky s dvířky, které se dají otevírat. A nevíte, jak je natírat? Udělejte si inspiraci podle reálných designů vašeho oblíbeného nebo doporučeného dodavatel. Věřím, že vás tato fantazie a výroba přivede na myšlenku výměny i skutečných dvířek u vaší kuchyňské linky a obrátíte se na společnost LUCEO, která bude nejlepším pomocníkem.

Plňte si své sny i vy!